آموزش در افغانستان: گزارش هفته وار لیسه هاتفی

Posted on at


در جریان این هفته, تمام شاگردان مکتب لیسه هاتفی رخصت بودند وتمام پرسونل مکتب حاضر بودند, به خصوص شاگردان صنف کمپیوتر, و جدید به بلاک نویسی شروع کردند و فعالیت های زیادی به عرصه ی بلاک نویسی دارند و خیلی بصورت عالی و به علاقه زیاد وظایف خویش را انجام میدهند و همچنان فعالیت های زیادی به توییتر, Film Annex, و غیره.....نظر یکی از شاگردان صنف کمپیوتر مکتب لیسه هاتفی :  شبکه­های اجتماعی از گروه هایی عموماً فردی یا سازمانی تشکیل شده که از طریق یک یا چند نوع از وابستگی­ها به هم متصل­ اند و در بستر یک جامعه اطلاعاتی پیچیده، کارکرد مؤثر شبکه همگرا را تصویر می­ کنند و موفقیت و محبوبیت روزافزون آنها به دلیل داشتن رنگ و بوی اجتماعی است.


شبکه اجتماعی گروه های مختلف ومتنوعی وجود دارد که هر فرد به تناسب علاقه مندی هایش می تواند در آن گروه ها عضو شود یا گروهی جدید بسازد. مثل: گروهی شاگردان که در یک مکتب درس خوانده اند. 
About the author

Hatifi-Herat

Established in 1938, Hatifi High School is one of the largest schools in Herat, Afghanistan and has 8300 students. The students attend the classes in rotations. The school offers 116 classes only for female students. Film Annex and Citadel are building an INTERNET classroom at Hatifi High School in June…

Subscribe 853
160