عکس العمل مفید لبخند زدن

Posted on at


همین اول مطلبی یک لبخند بزنید و بعد 10 فایده لبخند را بخوانید و سعی کنید بعد از خواندن این مطلب هم لبخند را فراموش نکنید.

1 - لبخند جذابتان می‌کند. همه ما به سمت افرادی که لبخند می‌زنند، کشیده می‌شویم. لبخند یک کشش و جذبه فوری ایجاد می‌کند. دوست داریم نسبت به آنها شناخت پیدا کنیم.
2 - لبخند حال و هوایتان را تغییر می‌دهد. دفعه بعدی که احساس بی‌حوصلگی و ناراحتی کردید، لبخند بزنید. لبخند به بدن حقه می‌زند.

3 - لبخند مسری است. لبخند زدن برایتان شادی می‌آورد. با لبخند زدن فضای محیط را هم شادتر می‌کنید و اطرافیان را مانند آهن‌ربا به سمت خود می‌کشید.

4 - لبخند زدن استرس را از بین می‌برد. وقتی استرس دارید، لبخند بزنید. با این کار استرستان کمتر می‌شود و می‌توانید برای بهبود اوضاع وارد عمل شوید.

5 - لبخند زدن سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند. به این دلیل عملکرد ایمنی بدن تقویت می‌شود که شما احساس آرامش بیشتری دارید. بالبخند زدن از ابتلا به آنفلوآنزا و سرماخوردگی جلوگیری کنید.
6 - لبخند زدن فشار خونتان را پایین می‌آورد. وقتی لبخند می‌زنید، فشار خونتان به طرز قابل توجهی پایین می‌آید. لبخند بزنید و خودتان امتحان کنید.

7 - لبخند زدن اندروفین، سروتونین و مسکن‌های طبیعی بدن را آزاد می‌کند. تحقیقات نشان داده است که لبخند زدن با تولید این سه ماده در بدن باعث بهبود روحیه می‌شود. می‌توان گفت لبخند زدن یک داروی مسکن طبیعی است.

8 - لبخند زدن چهره‌تان را جوان‌تر نشان می‌دهد. عضلاتی که برای لبخند زدن استفاده می‌شوند، صورت را بالا می‌کشند، پس نیازی به کشیدن پوست صورتتان ندارید. سعی کنید همیشه لبخند بزنید.

9 - لبخند زدن باعث می‌شود موفق به نظر برسید. به نظر می‌رسد افرادی که لبخند می‌زنند، اعتماد به نفس بالاتری دارند و در کارشان بیشتر پیشرفت می‌کنند.

10 - لبخند زدن کمک می‌کند مثبت‌اندیش باشید.

لبخند بزنید. حالا سعی کنید بدون از بین رفتن آن لبخند، به یک مساله منفی فکر کنید. خیلی سخت است. وقتی لبخند می‌زنیم، بدن ما به بقیه بدن پیغام می‌فرستد که «زندگی خوب پیش می‌رود.» پس با لبخند زدن از افسردگی، استرس و نگرانی دور بمانید.

پس امید همیشه لبخند بزنیدAbout the author

sabriahamedy

sabria hamedy was born in Herat-Afghanistan. She is student in Ali Shir Nawayi High School. She has interest to Computer, Writting and reading books.

Subscribe 0
160