وومن انکس به همکاری فیلم انکس و پیشرفت زمینه علم و تحصیل برای دختران افغان

Posted on at


شرکت خصوصی فیـــلم انــکس یگانه شرکت خصوصی درآمد اینتـــرنتـــی میباشد که در بین مردم جامعـه غرب و امریــکا طرفدار و کاربران زیادی دارد و با به اشتراک گذاشتن مقالــه (بلاگ) و تهیه کردن فیــلم کاربران را به اخذ عاید از طریق اینتــرنت آشنا میسازد.

رئیس این شرکت آقای فرانسســــکو رولــی از کالــیفورنیای امریــکا میباشد

این شرکت در صدد آنست که استعداد ها را رونما سازد , زیرا هستند کسانیکه اســتعداد نویسنــدگی فراوانی دارند اما بنابر مشکلات مالی که دارند نمی توانند نوشتــه های خود را در دسترس و خوانش مردم قرار دهند.

فیــلم انــکس با چند سایت اجتمــاعی دیگر مانند: Twitter, Linked, Tumblr, Gmailو  Facebook

شریک است. کاربران , مقاله نویسان می توانند برعلاوه اینکه مقاله ی خود را در فیــلم انــکس نشر کنند در این سایت ها نیز به اشتراک بگذارند تا مردمان زیادی بتوانند دست نوشتــه هایشان را خوانده و نظریات خود را برایشان بیان کنند و هم چنان با افراد زیادی آشنا شوند و از نظـــریات آنها در نوشته های خود استفاده ی  مفیدی نمایند تا بلاخره هنر نویسندگی و آداب اجتمــاعی بودن را بهتر و بهتر بیاموزند و برعلاوه ی آن درآمــدی نیز داشته باشند.

">شرکـت فیــلم انـکس پــروژه یــی را تحت نام وومــن انــکس ایجاد کرده تا همین زمینه را برای خانــم ها و دختر خانم های افغــان فراهم سازد, به خصوص برای خانــم هایی  که نمی توانند در خارج از منزل ایفای وظیفه نمایند.

وومــن انـکس زمینه را برای دختران افغان بیشتر ایجاد نموده تا از طریق آن وظیفه یی در منزل برای خود داشته باشند و هم چنان سطــح دانــش و بـینـش شان را باز و با دنیای  مجازی اینترنت آگاهی و دسترسی بیشتری داشته باشند.

وومن انکس در افغــانستـــان به سـرپـرستــــی فیــلم انـکس که در راس آن خانم جوان و فعال به نام رویــا محبــوب میباشد که تنها به فکر پیشرفت جوانان به خصوص دختران میباشد.

اهداف وومــن انـکس پیشرفت و ترقــی  تعلیــم و تربیــه و بلند بردن سطح دانش شاگردان به خصوص دختران میباشد که الحمدالله تا فعلا در اهداف خود کامیاب بوده و توانسته 10 مـکـتـب خترانه ؛ مجهز با صنف های کمپیـوتـرلب و اینتـرنت رایــگان را در شهر هــرات افتتاح و در خدمت شاگردان قرار دهد.

لیست مکاتب:

باغ نظرگاه , هاتفی , فاتح , محجبه هروی ,  امیرعلی شیرنوایی , حوزه کرباس , ملکه جلالی , میرمن حیاتی , گوهرشاد

هدف بعدی وومــن انــکس ولایت کابـل میباشد که در تعلیـم و آمــوزش شــاگـردان مــکاتب کمـک نماید و آشنایی آنها را با تکنــالوژی بیشتر نماید.

 

 

http://www.filmannex.com/FatehHighSchoolAbout the author

zahranazhat

She is living in Kabul_Afghanistan. She is studying computer programming and website design and database developing in AIT(Afghan Information Technology). She has got her diploma of English language in 2009. She really likes art such as: Painting and music.she went to art class about six month but because of her…

Subscribe 0
160