Yerel reklam, online pazarlama ve film yapımı yeni spin

Posted on at

This post is also available in:

Bugünün post üzerinde biraz büyük adım, benim en son moda film projesi La Jolla moda Film Festivali 2014, geçen Perşembe günü prömiyeri içine daha derin gitmek istiyorum.

Zaten hakkında çekim, takım, marka ve çabalarının arkasında bu kısa film açıkladı, birkaç gün önce dikkatimi getirilen bir tarafı bunu gizli yaptı hissediyorum.

Küçük ve büyük bir adım sadece düzenli nokta/moda film değil, ama da mükemmel yerel reklam kategori içine düşüyor: bir tür bir online reklamcılık Günümüzde dijital sanayi-sözlü her yerinde gibi görünüyor.

Ama yerel reklam cılık nedir?

 

Benim anlayış için reklamveren yanında-mek şartıyla kullanıcı deneyimi bağlamında yalnızca içerik dikkatini elde girişiminde bir yöntemdir. Burada tüm reklam pop-up ve rasgele, istenmeyen ve rahatsız edici, afiş, ters alakalı içerik aynı form ve fonksiyon platformu olarak yerleştirilir. Yerli reklam sadece kullanıcıların düzenli deneyim, yapım onları daha nişanlı ve ekranınızdaki her şeyin bakımı tutarlı ve belirli bir içerik ile ilgili değer ekler. Bunu söylemek, müdahaleci ve yıkıcı olmak yerine, 'alýcýnýn online universe için yerel'.

 

 

Bu nasıl bir anlam ve bir amaç ile benim Film ek kanal içine biraz büyük adım geliyor. Film belirgin bir pazarlama özellik vardır ama MAÁ ayakkabıları sevdim ve bu da aldım, yapım o benim platform ve her zamanki gibi içeriği ile tamamen uyum yönünde çalışmak özgürlük verdi. Benim düzenli okuyucuları ve takipçileri projenin ayrıntılarını işlemek ve şimdi video görüyorsanız ve marka tanıma ile rest dolu ama doğal olarak yaptılar ki, ilgi ve tam olarak ne yerel reklam her zamanki online uygulama - bir parçası hakkında herşey.

Reklamverenin hedefi, böylece kullanıcılar, neden göre bir çok daha yüksek kamu itiraz geleneksel Görüntülü reklam var neden olduğu tıklamak olasılığını artırmak ve daha az invazif hissediyorum ödenen reklam yapmaktır. Ve bu sadece bu durumda avantajlı olarak oluşturan marka ve kullanıcıya, aynı zamanda platformu kendisi için ve benim için değil. Bu her iki taraf için yüksek kaliteli içerik, organik bir deneyim bir bütün olarak değer katan ve bir mükemmel yaratıcı yönetmen - film yapımcısı ve marka arasında çok yakın bir çalışma anlamına gelir, bir istemci sinerji üretim öncesi dağıtım kadar getiriyor.

En önemli yerel reklamlar terfi tweets veya Instagram şeklinde gelir ve Pinterest yazılar, hikayeler Facebook ve ders videoları, web filmleri ve fotoğraf akışı FilmAnnex ve modelleri Web TV gibi hibrid platformlarda sponsorluğunda.

Daha sonra bu platformlar sadece bu formu online reklam mümkün yapmak ama Ayrıca makaleler çeviri ve kullanıcı ve featuring + sosyal medya paylaşımı içerik üzerinden katkı odaklanarak. Bu efektleri ve yerel medya görünürlüğünü genel marka bilinci ile birlikte de gündeme getiriyor.

 

Ve hiç şüphe yok ki bu da doğru yolda yön online pazarlama gidiyor ve kafa gerekir olduğunu. İstatistikler yalan söylemez; kullanıcı deneyimi uzun olan geleneksel görüntüleme yöntemleri tutar her yıl bırakma oranı tıklayın reklam ve reklam tarafından aşıldığını bir Internet gerçeklik karşı karşıyayız. Yayıncılar artık kaliteli içerik ve kullanıcı güvenini korumak için ne kadar önemli olduğunu anlamak için geldim ve son olarak kullanıcı ve son müşteriye ulaşmak için tek uygun form olarak yerel reklam görmek vardır.

Böylece, biraz büyük bir adım ve umarım çok daha fazla proje gelmek ile bu hareketin bir parçası olmak sevindim. Hadi tüm web, medya ve yayıncılık endüstrisi mantıklı ve değerli bir kombinasyonu binada katılmak.

Here´s biraz büyük adım full ve online:

 

Yerel reklamcılık hakkında haber verdiğiniz için T.C. ve bu blog içine koymak miktarının S.C. sayesinde.

 About the author

sobii

hey hey i am sobii and i do nothing... seriously :p

Subscribe 0
160