رخصتی های زمستانی و رسانه های اجتماعی در مکاتب دخترانه

Posted on at


:شاگردان عزیز


در جریان هفته گذشته در مکتب امیر علی شیر نوایی نتایج امتحانات سالانه شاگردان توزیع گردید. طبق فیصله وزارت محترم معارف افغانستان هر سال بعد از توزیع اطلاعنامه های شاگردان بخاطر وضعیت آب و هوای سرد زمستان  برایشان به مدت دو نیم الی سه ماه رخصتی داده می شود٫ که بنام رخصتی های زمستانی یاد می شود.


 


حال شاگردان می توانند از این رخصتی ها استفاده درست را نمایند یعنی با استفاده از اوقات بیکاری خود می توانند که در کورس های زمستانی که از طرف شرکت افغان سیتادل در داخل مکتب شان برگزار گردیده خود را ثبت نام نمایند. شرکت افغان سیتادل مانند همیشه باز هم در زمستان امسال صنوف تقویتی کامپیوتر و انترنت را با اساتید مسلکی در مکاتب دخترانه افغانستان برگزار کرده که شاگردان بدون کدام استثنا می توانند در این صنوف تقویتی مراجعه کرده و از سهولت های این شرکت استفاده نمایند.و این هم بعضی عکس های دیگر شاگردان صنوف کامپیوتر و انترنت که در حال آموزش فلم انکس و دیگر رسانه های اجتماعی میباشند.

About the author

AmirAliSherNawaie

Amir Ali Sher Nawaie was established in 1368. At first, it was both a male and female school but in different shifts until 1390. In 1390, it became a female school and students are now studying in three shifts. It has 29 classes, more than 4,000 students and 155 teachers.…

Subscribe 0
160