مصاحبه با رویا، یکتن از دانش آموزان صنوف آموزشی افغان سیتادل

Posted on atفلم انکس: آیاشمادرکدام رسانه اجتماعی پروفایل دارید وازآن برای چی استفاده می کنید؟


رویا: بلی٬ در داخل سایت های‌ اجتماعی فعالیت دارم و از آنها جهت بلند بردن سطح اگاهی مان استفاده میکنیم. و همیشه سعی میورزیم و همیشه سعی میورزیم که از آنها به گونه خوبی استفاده ببریم.


فلم انکس: چی اشخاصی را در فلم نکس ملاقات کردید واز آن چی آموختید؟


رویا: در نخست باید گفت، فلم انکس بهترین رسانه ایست که جهت دریافت شخصیت های شایستهی که در وجود جوانان نهفته است. بنآ ما توانیستم شخصیت های والای همچو خانم رویا محبوب، الهه محبوب، و غیره شخصیت های برجسته را بشناسیم.


فلم انکس: تجربه نوشتاری تان در فلم انکس چی قسم است؟


رویا: نوشته ها بلاگ های که در فلم انکس گذاشته میشود، نوشته های میباشد که در بلند بردن سطح دانش یک جوان نقش برازنده ی را ایفا میکند. خواندن آن باعث میشود تا یک جوان برای هر چه بهتر نوشتن مقالاتش سعی به خرچ دهد و تب و تلاش کند. فلهذا نوشتن مقالات بهترین تجارتی را برایمان بجای میگذارد.


فلم انکس: مقاله های جالبی که درفلم انکس جستجو میکنید در رابطه به کدام موضوعات میباشد؟


رویا: زیادتر سعی میکنم تا که مقالات استاد خاطره فاخر را دنبال کنم چون واقعآ مقالات پر مفهوم و پر محتوای را داخل سایت فلم انکس میگذارند بخصوص مقاله هشت مارچ و فقر که در آن حقایق و رخداد های واقعی را به تصویر کشانیده بودند.


فلم انکس: ازصنف انترنت که از طرف بانوان انکس در مکاتب دخترانه ایجاد شده است چه چیزهایی را آموختید؟وچی فایده هایی رادیدید؟


رویا: بسیار زیاد، چون با پیوستن به پروژه بانوان انکس توانستم با بسیاری از رسانه های انترنتی بصورت کامل آشنایی پیدا کنم پس از ایشان اظهار امتنان نموده و متشکرم.فلم انکس: کورس هایی که تا حالا دنبال نموده اید کدام کورس برایتان دلچسب بوده وچرا؟


رویا: معمولا کورس های درسی مان ویژه گی های خاص خود را داشت که یکی از آنها ساختن گوگل پلس بود که خیلی سریع ساخته شده نسبت به دیگر رسانه های انترنتی مان.


فلم انکس: ازکورس هایی که تا حالا دنبال نموده اید کدام یک بسیار مشکل بوده است وچرا؟


رویا: تمام ساعات درسی که داشتم هیچگاه برای ما مشکل تمام نشده چون در هر قدم استاد محترم مان، ما را کمک میکرد ولی ساختن فیس بوک برای خودم بعد از دو روز با رفع مشکلات ساخته شد.


فلم انکس: سر گرمی خاص تان چیست؟


رویا: در پهلوی اینکه به کورس بانوان انکس پیوستیم. مشغول آموزش کورس های از انگلیسی و کامپیوتر نیز هستیم.


فلم انکس: مشوق شما کی بوده و چرا؟


رویا: مشوق اصلی من والدینم هستند چون میخواهند سطح آگاهی و دنش ما رشد کند.


فلم انکس: اوقات تان چطور سپری می کنید؟


رویا: بیشترین اوقات خود را صرف مطالعه کتب مینمایم.


فلم انکس: اگربتوانیددرکدام جای از جهان سفرکنیدکجااست وچرا؟


رویا: اگر روزی بشود که سفر کنم دلم میخواهد که به کشور هند سفر کنم چون رسوم و عنعنات شان دلچسپ میباشد.


فلم انکس: آیابلاک یامقاله یی راتحت کدام عنوان نوشته اید؟


رویا: بلی، تا به حال مقالات زیاد نوشته ام که بیشتر موضوعات اجتماعی را در بر دارد او تا کنون موفق نشدم که د سایت اجتماعی فلم انکس آنها را بگذارم.


فلم انکس: درسه جمله خود را معرفی کنید؟


رویا: رویا بنت غلام سخی جلال زی هستم یکتن از فارغین صنف دوازدهم لیسه گوهر شاد بیگم


فلم انکس: آیا گیم بازی میکنید واگر میکنید کدام گیم است؟


رویا: زیادتر از بازی های کامپیوتری خوشم  می آید بخصوص بازی شطرنج، چون بسیار دلچسپ است.تشکر


 برای دیدن مقاله جدید و قبلی فلم انکس من میتوانید پیوند ذیر را دنبال نماید: http://www.filmannex.com/Ghouharshad About the author

Ghouharshad

Ghouharshad High School is established in 1340 at the time of Zahir Shah in the middle of Herat city. The school is including 54 classes, 254 teachers, and about ten thousands of students who are studying in different shifts. Afghan Citadel Software Company equipped the school with an IT Class…

Subscribe 0
160