ویدیوی" کاملا هوشیار" کیتی پیری درمورد کنترل ذهن

Posted on at


 Katheryn Elizabeth Hudson که اسم کامل او است آواز خوان و هنرپیشه امریکای است. و اینک میخواهیم یکی از ویدیو هایش را مورد بررسی قرار دهیم. موزیک ویدیو Katy Perry که تحت نام" کاملا هوشیار" یا “Wide Awake” بوده یکی دیگر از پیشکش های صنعت موسیقی پاپ میباشد که با نمادها و سمبول های تصویری  زیاد بار دیگر پیوند برنامه های شاهی در موضوع کنترل ذهن را هدف قرار داده است. پیوند به این عمل اغلب در رسانه های جمعی رخ می دهد، ولی اکثرا توسط نماد های و جلوه های تصویری متحرک برنامه سازی میشوند. و ما میخواهیم نگاهی به معنایی پنهان "کاملا هوشیار" یا “Wide Awake موزیک ویدیو Katy Perry بیندازیم.اکثرا آهنگ ها و ویدیو های مشهور صنعت سرگرمی و موسیقی بر مبنایی سمبول های مخفی نمادین ترسناک، گیج کننده، و پنهان ساخته میشوند. و بیشترین موضوع آن درمورد برنامه نمودن انسان یا برده کشی میباشد. آنان با ترفند ها و تکنیک های پیشرفته شستشوی مغزی میخواهند برنامه ی خوبی برای اهداف شان داشته باشند. در واقع این ایدیا توسط نخبگان تاریک و مخفی در زمینه های نظامی، سیاسی و عالم اموات استفاده میشود. پروگرامینگ شاهی بارها از طریق تجارت سرگرمی مورد استفاده قرار گرفته است، نه تنها اشخاص مشهور قربانی سو استفاده در شستشوی مغزی هستند، بلکه با استفاده از سرگرمی به کارهای ماهرانه، پر زرق و برق، فریب و تمرین وحشتناک، استفاده از نماد هارا به رخ اذهان عمومی کشیده و از طریق رسانه های جمعی انتشار میکنند." کاملا هوشیار" یا “Wide Awake موزیک ویدیو Katy Perry همچنان یکی دیگر از موزیک ویدیو های است که به تدابیر و برنامه نمودن از طریق خط داستان و تصاویر فریبا اشاراتی مینمایند. خوب برای بیشتر مردم این مفاهیم مخفی واضح نیستند. برای کسانی واضح و آشکار میشود که در زمینه ی برنامه نمودن و شستشوی مغزی، نخبگان مخفی، اشراقیون و ایلومناتی اطلاعاتی داشته باشند. و این اشخاص دیر یا زود متوجه روی کار آمدن آشوب دیگری در صحنه میشوند. تصاویر ویدیو با نمایش از دنیای تخیل برده درونی، با استفاده از ست های نمادین، مانند آیینه، شاه پرک(شاه پرک شاهی) مکان های پرپیچ و خم وغیره.. نه تنها مفهوم برده های کنترل شده را هدف قرار داده بلکه " کاملا هوشیار" یا “Wide Awake بخوبی وکاملا از نماد های استفاده برده که خط داستان را کمی عمیق و مفاهیم را مختل نموده است. بیایید نگاهی به معنای عمیق صحنه ها بینداریم:


" کاملا هوشیار"


در شروع ویدیو، ما مشاهده مینماییم که Katy در حال تکمیل نمودن یکی از فیلمبرداری های مشهور خود که بنام دختران کالیفورنیا است میباشد. او موههای ساختگی صورتی رنگ مشهور خود را نیز بر سر نموده است. تقریبا شخصیت او را در حال نیمه عریان که به اصطلاح ستاره پاپ است نشان میدهد.Katy نمایش های را اجراع میکند که از او توقع شده باید اجرا کند.


زمانیکه او نمایش را تمام نموده و وارد اتاق لباسهایش میشود، موههای ساختگی اش را برمیدارد،و بصورت نمادین تغییر و تحول اورا بشکل دیگری نشان میدهد. ( این اشاره همچنان یکی از مهمترین قسمت ویدیو لیدی گاگا که بنام ازدوج با شوالیه بود نیز است). بعدا Katy بخودش در آیینه برای مدتی خیره میشود تا زمانیکه او از حقیقت کاملا تجزیه ویا جدا شود.( تجزیه و یا جدایی یکی از مهمترین بخش شستشوی مغزی است) و او در دنیای کاملا فانتزی داخل میشود. این دنیا در حقیقت دنیای درونی روانKaty Perry میباشد.Katy روبروی دروازه ی می ایستد که با دو ستون استوار در پهلو قرار دارد. در نمادهای رمزی ستون ها محافظ دروازه مکانهای افسانوی مقدس هستند. با این حال، آن تفکر خود Katy میباشد.


Katy بعدا متوجه میشود که دنیای درونی او پر از راههای تاریک و پرپیچ خم، تله ها و خطرات هستند. به نظر میرسد او از اینکه در درون تفکر خودی است اصلا اطلاعی ندارد. و او حتی توسط تله های که برای او کاشته اند نیز گرفتار میشود.حین کنترل فکر یا شستشوی مغز، گرداننده های پشت پرده به اصطلاح کنترل ذهن برده را گرفته و اورا همرای تمام چیز او دوباره برنامه میکنند. این موجب میشود که برده در درون فکر خودش ناشناخته باقی بماند زیرا که تمام تفکر وی کاملا پاک و دچار دگرگونی کلی شده است.


 


ادامه دارد


نویسنده : جمیل یوسفیAbout the author

jamil-yosufi

I tell stories. Sometimes those stories take the form of a documentary or music video, sometimes they’re in the form of a short film. JAMIL YOSUFI (born August 2, 1988) is an Afghan film director, DP & Visual FX , 3D Artist. He is a freelance filmmaker, director, Visual FX…

Subscribe 0
160