FILM ANNEX YENİ DİZAYNINA KAVUŞTU, VE HALA İTALYAN STİLİYLE!

Posted on at

This post is also available in:

Film Annex’in uzun zamandır kullanıcıları olanlar, sitedeki değişikliğin farkına varmış olabilirler. Sitemiz yeni bir organizasyonel değişikliğe ve yeni bir dizayna kavuştu. Ana sayfamız değişti, kullanıcıların sitedeki yolculuğunu kolaylaştırma adına dizayn edildi. 

Kullanıcılar şuan Film Annex’te bir sürü şekilde dolaşabilirler. Ana sayfanın üzerindeki kısım kullanıcılar için film izlemeyi, Web TV’ler hakkında bilgi edinmeyi ve topluluğumuza göz atmalarını kolaylaştırmak için konmuştur. “Filmler” kısmında, kullanıcılar filmleri, spor haberlerini ve güncel haberleri görebilir. “Spor” kısmında da  2012 NYAC Judo Gold Medal Championship gibi filmleri görebilirsiniz, aynı zamanda “Güncel Haberler” kısmında ise NATO filmleri ya da benzeri şeyleri bulabilirsiniz. 

Seçilmiş vidyoların altında, sitenin en popüler kullanıcılarının içeriklerinin olduğu ve kategorilere ayrılmış bir kısım var, bunlar kurucumuz Francesco Rulli’den Women’s Annex vidyolarından Fereshteh Forough ve benzeri insanların vidyolarına kadar gider. Bu aktivite kısmında en yeni yazılmış blog yazıları, güncellenmiş filmler bulunur, ve kullanıcılar da böylelikle en yeni olaylardan haberdar olmuş olur. 

Siteye eklenen yeni şeylerden biri de yeniden dizayn edilmiş olan sağ kolonundaki kısım. Bu alan, Film Annex’in kategorilerini gösterir, talk şovlardan teknoloji filmlerine kadar konu bulabilirsiniz. Aynı zamanda “Şimdi Oynayan” kısmı, o anda sitede sizing için oynayan filmi anlatır, ve “Eren’in Seçtikleri” kısmı da Film Annex’in standart bir kısmı olarak sağ köşede yerini alır. 

Son olarak, “Neler Oluyor” kısmı kullanıcıları sitenin aktiviteleri hakkında güncellendirir, ve yazılan yeni bloglar ve konan filmler hakkında bilgi verir. Bu da kullanıcılar için siteyi daha iyi tanıma ve içeriklere daha rahat ulaşma imkanını sunar. 

Sitenin yeni dizaynı, çok kullanışlılık gösterir, ve aynı zamanda siteye eklenen içeriklerin en kolay şekilde sunulmasını sağlar. Film Annex’e yeni üye olan biriyseniz ya da uzun zamandır siteyi kullanıyorsanız, ikisi için de kullanışlılık açısından kolaylık sağlanmış oldu, ve içerik aramak, film izlemek ve kendi Web TV’nizi oluşturmak için bile kolaylık sağladık. 

Web sitemizin New York ve Floransa’daki takımına teşekkürler- Yaratıcı Direktör Eren  Gulfidan, Tasarımcı Cara Martin ve Baş Programcı Lorenzo Meriggi! 

Eren Gulfidan and Cara Martin

Bu makale Elifnaz Koksal tarafından Türkçe'ye çevrilip, aslı Mike Sweeney tarafından yazılmıştır. About the author

ElifnazKoksal

Born in Istanbul, Turkey, Elifnaz is a student at the University of Southern California's Annenberg School for Communication & Journalism and School of Cinematic Arts.

Subscribe 0
160