SOSYAL MEDYA İÇİN MESLEKİ EĞİTİM, SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞİRKETLER VE EĞİTİM

Posted on at

This post is also available in:

Film Annex'in yeni Buzz Score ve Gelir Paylaşım Sistemi (bu konudaki makalemi okuyunWomen's Annex ve Examer Vocational and Educational Software'in hayırsever işleri ile çalışır, Examer'da Afganistan, Ermenistan, Azerbaycan, Bangladeş, Butan, Hindistan, Kazakistan, Kırgızistan, Nepal, Pakistan, Sri Lanka, Tacikistan, Türkmenistan, ve Özbekistan gibi gelişmekte olan ülkelerdeki profesyonel yazar, sosyal medya profesyonelleri, film yapımcıları ve yazılım uzmanı olmak isteyen kızları güçlendiriyoruz. Onlar için hedefimiz onları finansal olarak kendine yeten ve Film Annex gibi uluslararası şirketlerle birlikte iş yapabilecek hale getirmek.Examer Vocational and Educational Software'i kullanan öğrenciler aynı zamanda Film Annex platformunun da bir parçasıdır. Yukarıda anlatılan BuzzScore sistemi yöntemiyle onlar da değerlendirilir ve insanları etkileme güçlerine göre gelir kazanabilir. En iyi öğrenciler Examer'da ve Film Annex'in sosyal medya gelirleri üzerinden burs alabilirler. Bunlar gelir yaratmada ve eğitimi desteklemek ve sürdürülebilir şirket yaratmaktaki sadece iki paralel nokta.


Bu projedeki asıl yenilik ve değişiklik gelişmekte olan ülkelerdeki genç kızları ve kadınları ve öğrencileri gelişmiş ülkelerdekilerle aynı gelir ve ücret opsiyonlarına tabi tutmak, aynı zamanda da finansal seçenekler ve gelir yaratmaya davet etmek. Lokasyonları yüzünden para alamamaktansa, BuzzScore ve Sosyal Medya Ulaşımı ile para alabilir. Film Annex'teki öğrenciler, yazarlar ve film yapımcılarının nasıl para kazandığını öğrenmek için tıklayın.


 


 


Sürdürülebilir eğitim ve yardımseverlik vizyonumuz için yeni anahtar kelimeler ise şunlardır:


#yerliyetenekoluştur


#hikayeanlatımı


#vidyoreklamcılığı


#sosyalşirket
Eğer genç bir kadın ya da öğrenci öğrenmek, finansal açıdan kendine yetebilmek ve ailesini desteklemek istiyorsa, bunları ve hayallerini Examer Vocational and Educational Software'de en temel yeteneklerini geliştirerek başlatabilir. Buna paralel olarak, Film Annex platformu aracılığıyla sosyal medya ve online reklamcılık dünyasına girebilir. Kısaca, tek taşla iki kuş vurabilir.  


İlk burs projemiz hakkında daha fazla detay için Examer Film Project hakkındaki makalemi okuyun. Haftaya, Examer 75/25 hakkındaki yeni bilgilere göz atın, %75'i data monitörlüğü ve %25'i ise içerik üretimi, eğitime yeni bir bakış açısı. Tek bir hashtag'le başladı, ve genç öğrencilerimiz sayesinde, profesyonel blog ya da vidyoya dönüştü. Bu gibi öğrenciler uluslararası mikro burslarla ödüllendirildi ve Film Annex gibi profesyonel vidyo ve blog platformuna içerik vermiş oldu. Aşağıdaki resimde 75/25 Examer Content Creator'i görebilirsiniz (Hashtag #hikayeanlatımı). 


 Bu makale Elifnaz Koksal tarafından Türkçe'ye çevrilip, aslı Francesco Rulli tarafından yazılmıştır. About the author

ElifnazKoksal

Born in Istanbul, Turkey, Elifnaz is a student at the University of Southern California's Annenberg School for Communication & Journalism and School of Cinematic Arts.

Subscribe 100
160